Multibooki

Pobierz darmowe multibooki dla dzieci już teraz!

Multibooki to 4 fantastyczne książeczki dla najmłodszych, które łączą edukację i zabawę. Interaktywne i animowane multibooki na komputer i urządzenia mobilne to doskonała pozycja dla wszystkich dzieci. Bohaterowie opowiadań to głodni przygód, ciekawscy i pracowici przyjaciele z podwórka, którzy próbują rozwikłać wiele zagadek związanych z miejscem ich zamieszkania. Co zrobić gdy na osiedlu pojawi się lis? Ktoś chce zabudować ich ukochany plac zabaw, skąd bierze się woda w kranie? Niesamowite przygody przeplatane są interaktywnymi zabawami i quizami.
Multibooki do pobrania TUTAJ oraz na google play:

Poznajcie głównych bohaterów
Jurek – 9 lat, typ twardziela. Wysportowany, pewny siebie, urodzony lider, nastawiony na działanie. Braki w wiedzy nadrabia zdecydowaniem, czasem jego nieprzemyślane działania pakują dzieciaki w kłopoty – ponieważ zależy mu na opinii nieustraszonego zdarza się, że niepotrzebnie ryzykuje.
Agatka – 8 lat, chodząca encyklopedia i prymuska w szkole. Agatka uwielbia czytać książki, oglądać programy edukacyjne i pochłaniać wiedzę w każdy możliwy sposób. Nosi okulary, co nie przeszkadza jej jednak w bardzo szybkim bieganiu i sprawnym wspinaniu się na drzewa. Boi się jednie żab i małych owadów, co stara się ukrywać. Czasem jest zbyt przemądrzała, co drażni resztę dzieciaków – inną wadą jest jej zbytnie „dzielenie włosa na czworo” w sytuacjach, gdy trzeba po prostu działać.
Henio – 7 lat, żartowniś, brat bliźniak Tomka. Henio jest szczupłym blondynkiem o zawadiackim spojrzeniu, który zawsze ma ochotę na figle i przygody. Chętnie włóczy się z Jurkiem i Agatką, bo wie, że z nimi zawsze dzieje się coś ciekawego. Nienawidzi nudy. Czasem przesadza z dowcipami, a żarty ze starszych chłopaków sprowadzają na niego kłopoty.
Tomek – 7 lat, urodzony pesymista, brat bliźniak Henia. Wygląda identycznie jak brat i gdyby nie to, że celowo czesze się na drugą stronę i nosi czarne ubrania byliby nie do odróżnienia. Jest jednak od niego kompletnie inny jeżeli chodzi o charakter. Tomek wszędzie węszy porażkę i tworzy czarne scenariusze. W przeciwieństwie do brata jest zawsze śmiertelnie poważny.
Marysia – 7 lat, modnisia. Najmłodsza w paczce. Trzyma się z resztą, bo na podwórku nie ma innych dzieci w podobnym wieku, no i liczy na to, że Agatka i Jurek docenią jej wypracowany styl – w przyszłości chce być wpływową blogerką modową; żeby się do tego przygotować robi sobie kiedy tylko się da zdjęcia telefonem, który dostała od cioci. Smartfon przydaje się dzieciakom nie tylko do dokumentowania ubrań Marysi, ale także do rozwiązywania problemów, z którymi muszą się mierzyć.